Informacje kontaktowe

Zapraszamy do naszego Pensjonatu Perła Bałtyku, który mieści się w miejscowości Pustkowo, jest to niewielka miejscowość położona nad samym morzem w Gminie Rewal. Pustkowo oddalone jest o 48 km na zachód od Kołobrzegu i mniej więcej tyle samo na wschód od Międzyzdrojów.

Pustkowo posiada najszerszą plażę na Wybrzeżu Rewalskim, a także piękny dziewiczy klif. Niewielkie rozmiary Pustkowa eliminują zgiełk miejski, co czyni je doskonałym miejscem na wypoczynek dla tych, którym hałas miejski dał się we znaki. Mnogość smażalni ryb i barów, a także sklepów z pamiątkami, przypadnie do gustu tym, którym znudził się odpoczynek na rozpalonej plaży. W razie pochmurnej pogody możemy skorzystać z wypożyczalni rowerowych. W pełni okazała plaża, wyścielona złocistym piaskiem, szum morza niezakłócony przez tłumy turystów i woda mieniąca się w blasku słońca….

Adres:

Perła Bałtyku
ul. Magdaleny 1
72-345 Pustkowo

Telefon:

tel. (091) 386 48 05
tel.kom. 601 41 10 40

E-mail:

perla.rezerwacja@o2.pl

Numer konta:

PUH Ładniak Wojciech
71124038421111000030813018

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomośćWyczyść

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.perla-baltyku.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PUH WOJCIECH ŁADNIAK, Pustkowo, Magdaleny 1 72-344 Rewal, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem wojtekladniak@o2.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny